О нас

Grožio salonų tinklo bovary septyniolikos metų patirtis ir pastangos nenuėjo veltui. Mus vertina už teikiamas aukštos kokybės paslaugas bei parduodamus produktus. Visi salonai yra patogiuose ir lengvai pasiekiamuose sostinės rajonuose. bovary grožio salonai yra gerai žinomi ne tik sostinėje, bet ir visoje Lietuvoje.
Įmonė siekia nestovėti vietoje, plėtotis ir išlaikyti aukščiausią aptarnavimo lygį, todėl bovary grožio salonuose teikiamos aukščiausios kokybės paslaugos, dirba žinomi meistrai. bovary meistrai yra sertifikuoti, kvalifikuoti bei pripažinti profesionalai. Jie reguliariai lanko seminarus.

Aukštos kokybės paslaugos, malonus bendravimas, jauki aplinka, individualios ir išsamios konsultacijos – tai pagrindiniai kompanijos tikslai.

 

 

raktažodžiai: kirpykla, kirpimas, kirpimai, kirpykla vilniuje, kirpimai vilniuje, kirpimas vilniuje, nebrangi kirpykla vilniuje, gera nebrangi kirpykla, gera nebrangi kirpykla vilniuje, 
kosmetologas, kosmetikas, kosmetologo paslaugos, kosmetiko paslaugos, kosmetikos paslaugos, kosmetologijos paslaugos, kosmetikos proceduros, kosmetikos procedūros, kosmetologijos procedūros, kosmetologinės procedūros, kosmetologines proceduros

manikiūras, manikiuras, manikiuro paslaugos, manikiūro paslaugos, kokybiskas manikiuras, kokybiškas manikiūras, 

pedikiūras, pedikiuras, pedikiūro paslaugos, pedikiuro paslaugos